Daiktų pervežimas Lietuvoje ir už jos ribų. Naudingi eksperto patarimai

Drąsiai galima teigti, kad tokios veiklos, kaip krovinių ekspedijavimas (https://www.arijus.lt/paslaugos/kroviniu-ekspedijavimas) yra kaip niekada įvairiapusiškos. Joje didelis dėmesys yra skiriamas planavimui. Žinoma, čia kaip niekada svarbus tampa laikas. Šiandienos gyvenimo ritmas tai tik dar kartą patvirtina. Būtina suvokti tai, kad kiekviena akimirka mums yra kaip niekada brangi. Nors atrodo, kad kiekvienas iš mūsų paroje turime tik 24 valandas, tačiau vieni sugeba nuveikti ir padaryti tiek daug, o kiti ir lieka ties vienu tašku ir jame tarsi užstringa. Būtina suvokti tai, kad šiuo klausimu yra itin reikšmingos paties žmogaus asmeninės savybės ir jo gebėjimas organizuoti ir tinkamai planuoti savo laiką. Gerai žinome, kad tai padaryti gali tikrai ne kiekvienas. Puikiai suprantame, kad vieniems tai padaryti sekasi geriau, o kitiems prasčiau. Tačiau, tai yra visiškai natūralu ir nuo gyvenimo neatsiejamas procesas yra Transportas. O veiklų jame tikrai nestinga: darbas, namai, laisvalaikio pomėgiai ir pan. yra išskiriami tarsi tam tikrais intervalais. Tarkime, darbui skiriame 8 valandas, namams (namų ruoša, artimieji ir pan.) – 5 valandas, laisvalaikiui – 2 valandas, na o kitas laikas gali būti skirtas poilsiui. Tačiau, dažnai jį kiek transformuoja papildomos veiklos, kurios gali būti ir visiškai neplanuotos. Tad, tik pagalvokite apie tai, kas gali nutikti tuomet, kai kalbėsime apie krovinių pervežimą. Puikiai suvokiame, kad laikas šioje veikloje yra vienas iš pagrindinių kriterijų. Vežėjai prašo Vyriausybės paramos: jei bus sustabdytas krovinių gabenimas į Rytus, gresia 1,2 mlrd. eurų praradimai.

Be jokios abejonės, jis yra ne ką mažiau svarbus ir tuomet, kai kalbėsime apie tai, kaip yra įgyvendinamas sandėliavimas (https://www.arijus.lt/paslaugos/sandeliavimas) ar net NVS logistika: https://www.arijus.lt/paslaugos/nvs-logistika. Puikiai žinome tai, kad šios paslaugos yra visiškai skirtingos. Tačiau, net būdamos tokios kardinalios, jos gali turėti ir ne vieną panašumą. Tarkime, tai gali būti ir tas pats laiko valdymas. Planuojama kada prekė pasieks sandėlį, kiek laiko ji čia bus, kas ir kada ją pasiiims? Tokie ir labai panašūs klausimas yra keliami nuolat. 

Kitas labai svarbus aspektas, kuris neabejotinai yra susijęs su krovinių pervežimu yra muitinės tarpininkai: https://www.arijus.lt/paslaugos/muitines-tarpininkai. Gerai žinome, kad nuo jų gali priklausyti ir tolimesnis laiko planavimas. Tai reiškia, kad jei nebus išanalizuoti ir paruošti dokumentai, prekės kelionė toliau negali būti įgyvendinama. Tad, kiekviena krovinių ekspedijavimo daugiau ar mažiau yra susijusi su laiko valdymu. Tad, pasistenkime jį branginti ir išmokime planuoti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *