1

4  
Mokamos paslaugos
KR ligoninė
1. Apdraustieji, atvykę konsultuotis be siuntimo (išskyrus, kai kreipiasi dėl būtinosios medicinos pagalbos) ir nedrausti asmenys už konsultacijas apsimoka patys. Pacientai už jų pageidavimu teikiamas papildomas paslaugas (kurias pasirenka patys pacientai ir jos nėra susijusios su pagrindine liga ir gali būti teikiamos leidus tuo metu pacientą gydančiam gydytojui) apsimoka patys, pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro bei ligoninės direktoriaus galiojančiais įsakymais patvirtintus įkainius.
2. Pacientų pervežimo iš ligoninės į namus paslaugos yra mokamos.
3. Kai ligoninė yra išnaudojusi lėšas (lėšų limitą), numatytas sutartyje su teritorine ligonių kasa, ligoninės administracija paskelbia, kad laikinai, dėl lėšų trūkumo, negali teikti tam tikrų planinio gydymo paslaugų. Apdraustasis privalomuoju sveikatos draudimu pacientas, norėdamas gauti paslaugą skubos tvarka, jam sutinkant, pats už ją sumoka.
4. Už mokamas paslaugas pacientas sumoka ligoninės priėmimo skyriuje. Visais atvejais sumokėjus už mokamas paslaugas mokėtojui atiduodamas kasos pajamų orderio kvitas.
 
Copyright © 2009 Kazlų Rūdos Ligoninė
Svetainių kūrimas: Dizaino Arkliukas